1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Hakkımızda

Hakkımızda

Satpa, 2008 yılında kurulan, Sinerji Holding bünyesinde ve güvencesinde hizmet veren, teknolojik ürün ve anlaşmalı kurum bayiliklerini mümkün olan en kolay ve hızlı şekilde sunan yeni nesil dijital tedarik platformudur. Tüm hizmetlerin dijital kanallar üzerinden olmasının yarattığı maliyet avantajını 360° hizmet anlayışıyla siz değerli müşterileriyle paylaşmaktadır.

Satpa olarak birincil önceliğimiz sizlere en iyi ve en geniş kapsamlı hizmeti vermektir. Satpa ile yapabileceğiniz temel işlemler; aksesuar, akıllı telefon, garantili 2.el telefon, elektronik ürünleri satın alabilirsiniz. Anlaşmalı kurum bayilikleri ile fatura ödemelerini alabilir, cep lira ve oyun pini yükleyebilir, internet abonelik işlemleri ve tv yayını paket satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Satpa’nın gelişmiş kontrol paneli ile bilgilerinizi güncelleyebilir, bakiyenizi kontrol edebilir ve tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

150 Tedarikçi, 2500’den fazla ürün çeşidi ve 1500’den fazla aktif bayimiz ile büyümeye devam ediyoruz. Müşterilerimize ve tedarikçilerimize kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatmak için çıktığımız bu yolda ekonomimize en büyük pozitif etkiyi yaratmak için çalışmaya devam ediyoruz.